Cyfrowy druk książek

W BWM Studio drukujemy książki dla naszych Klientów w nakładach którymi są bezpośredni zainteresowani, czasami jest to 30 szt., czasami 500 a i zdarzyło się nam wdrukować 1 sztukę Możemy to wykonać dzięki nowoczesnym technologiom i maszynom które są wykorzystywane w firmie BWM. Dzięki nowoczesnym cyfrowym technologiom możemy spersonalizować i uszlachetnić oprawy według potrzeb Klienta.

Drukujemy książki w małych i średnich nakładach od wielu lat. Nowoczesny produkcyjny sprzęt umożliwia nam cyfrowy druk książek w ponadprzeciętnej, najwyższej jakości. Dzięki zastosowaniu druku cyfrowego możemy przygotować egzemplarz próbny, tak aby zamawiający mógł ocenić jego końcowy wygląd, lub przekazać go do recenzji, aby dokonać ostatecznych korekt. Przy cyfrowym druku książek możemy zaproponować wykonanie próbnych nakładów dla wydawnictw, czy odbiorców indywidualnych w celu wysondowania możliwości sprzedaży danych publikacji. Również dzięki cyfrowemu druku książek możemy w szybki sposób uzupełnić wyczerpany nakład publikacji. Dzięki elastycznemu podejściu do druku, nasi Klienci nie muszą inwestować w wysokie nakłady, nie muszą też szukać magazynów do przechowywania wydrukowanych książek.

 

Druk cyfrowy możliwości i usługi BWM Studio

Druk cyfrowy możliwości i usługi BWM Studio.

Dzięki możliwościom druku cyfrowego możemy realizować personalizację książek w jednym nakładzie, możemy przygotować numeralizację nakładu, uzupełniać go o indywidualne treści na stronach, oraz stworzyć indywidualne wykończenia okładek. Do wyceny cyfrowego druku książek zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail czy telefon, a z przyjemnością zaoferujemy Państwu najlepsze rozwiązanie. Odpowiemy na każde Państwa pytanie, myślę że będziecie zadowoleni ze współpracy z naszą drukarnią i będziemy się cieszyć razem produktami wykonanymi przez nas.

Dlaczego warto zdecydować się na cyfrowy druk książek i jakie są jego zalety.

Druk cyfrowy książek realizujemy na produkcyjnych maszynach cyfrowych które zadrukowują papier obrazem przesłanym bezpośrednio z komputera, dzięki temu jesteśmy w stanie szybko realizować zlecenia. Nie potrzebujemy do tego procesów, które są potrzebne w tradycyjnych drukarniach offsetowych. Unikamy dzięki temu dodatkowych kosztów i czasu koniecznego do przygotowania realizacji druku.

Dzięki cyfrowemu przetwarzaniu druku książek możemy łatwo dokonywać korekt projektu. Możemy wydrukować pojedyncze egzemplarze np. w celu umożliwienia korekty, nie generując kosztów związanych z wydrukiem docelowego nakładu. Nie bez znaczenia jest również czas realizacji druku cyfrowego książek, w naszym przypadku bardzo krótki. Nie musisz zaangażować od razu dużych środków, aby wydać swoją publikację. Cyfrowo wydrukujemy ilość optymalną dla Ciebie i zawsze możemy w terminie późniejszym dodrukować nakład potrzebny do zaspokojenia zainteresowania na Twoje książki.

 

W naszej ofercie możemy przedstawić różne możliwości uszlachetnienia opraw, od foliowania poprzez tzw. cyfrowe złocienia, dzięki którym możemy uzyskać zachwycające oryginalne efekty.

Zapraszamy do nas: Rumia, Abrahama 12, PL
E-mail: studio@bwm.pl
Zadzwoń +48 509 667 564

Drukujemy na materiałach: baner, mesh, papier plakatowy, blueback, folia monomeryczna, folia samoprzylepna, folia polimerowa, folia wylewana, folia OVW, plexi, pcv, dibond, materiał warstwowy, blacha, papier offsetowy, kreda, papier ekologiczny, kraft, papier barwiony w masie, papier czerpany, papier syntetyczny, papier samoprzylepny, blockout, backlite, płótno, tapeta, koperta, Wykonujemy banery, plakaty, etykiety, druk UV, druk na plexi, druk na pcv, druk na szkle, druk na drewnie, druk na szkle, druk uv na pvc, druk na t-shirt, druk na torbach, druk na papierze, druk na kredzie, ulotki, wizytówki, menu, zaproszenia, plakaty, materiale, druk na koszulkach. Obsługujemy klientów na terenie Rumi, Gdyni, Wejherowa, Redy, Gdańska, Trójmiasta, również obsługujemy Półwysep czyli miejscowości takie jak Hel, Jastarnia, Kuźnica, Władysławowo i oczywiście Puck.

MADE BY BWM.PL WITH ﷯ BY MUSEFREE.COM