Odzież z nadrukiem DTF Zamów już dziś !!!

NADRUK DTF

 

Przedstawiamy zalety DTF. Nadruk DTF jest to najnowsza cyfrowa metoda zadruku tkanin zawierająca w sobie zalety zarówno sitodruku jak i DTG, jest bardzo uniwersalną metodą znakowania odzieży. DTF można zastosować na każdym rodzaju odzieży, bez względu na skład materiału z jakiego jest wykonana i praktycznie w dowolnym miejscu. Nadruk DTF świetnie nadaje się do znakowania t-shirt'ów, czapek z daszkiem, spodni, body, czy nadruków na kapturach bluz czyli tam, gdzie technologią DTG nie byliśmy w stanie wykonać nadruków.

 

Nadruki wykonane cyfrowo na tkaninach techniką DTF to duża rewolucja w niskonakładowym znakowaniu odzieży. Dzięki DTF możemy wykonać pełnokolorowy zadruk na dowolnym materiale, nawet już od jednej sztuki zachowując niski koszt zadruku.

 

Dzięki dużej uniwersalności DTF pozostaje najlepszym wyborem szczególnie przy niewielkich nakładach, a nawet przy większych nakładach jest konkurencyjnym rozwiązaniem zapewniając bardzo wysoką jakość wydruków w stosunku do innych rozwiązań.

Odzież czyli koszulki, t-shirt'y, czapeczki i ubrania możemy zdobić na kilka sposobów:

- nadruk DTF;

- nadruk DTG;

- nadruk na sicie;

- znakowanie folią flex drukowaną i ciętą po obrysie;

- znakowanie folią flex ciętą po obrysie;

- znakowanie folią flock

- sublimacja na koszulkach i tkaninach poliestrowych.

Z wydrukowanymi przez nas koszulkami zabłyśniesz wśród znajomych, na imprezie lub przygotujesz bliskiej osobie oryginalny prezent.

 

Drukujemy od wielu lat, dlatego nasze wydruki są bardzo wysokiej jakości, dbając o zadowolenie naszych klientów zapewniamy im produkty których trwałość możemy liczyć w latach.

 

Dzięki nowoczesnej technice możemy wydrukować materiały z Twoim zdjęciem, grafiką oraz tekstem. Na pewno będzie to doskonała pamiątka na wiele lat.

 

Wykonujemy nadruki na różnych produktach t-shirt'ach, torbach, czapkach i innych rzeczach które nadają się na prezent dla każdej bliskiej osoby.

 

Realizujemy zamówienia z wysyłką nawet w 24h!

 

Dołącz do naszego grona zadowolonych Klientów i zamów Swoją fantastyczną koszulkę z nadrukiem!

Zapraszamy do nas: Rumia, Abrahama 12, PL
E-mail: studio@bwm.pl
Zadzwoń +48 509 667 564

Drukujemy na materiałach: baner, mesh, papier plakatowy, blueback, folia monomeryczna, folia samoprzylepna, folia polimerowa, folia wylewana, folia OVW, plexi, pcv, dibond, materiał warstwowy, blacha, papier offsetowy, kreda, papier ekologiczny, kraft, papier barwiony w masie, papier czerpany, papier syntetyczny, papier samoprzylepny, blockout, backlite, płótno, tapeta, koperta, Wykonujemy banery, plakaty, etykiety, druk UV, druk na plexi, druk na pcv, druk na szkle, druk na drewnie, druk na szkle, druk uv na pvc, druk na t-shirt, druk na torbach, druk na papierze, druk na kredzie, ulotki, wizytówki, menu, zaproszenia, plakaty, materiale, druk na koszulkach. Obsługujemy klientów na terenie Rumi, Gdyni, Wejherowa, Redy, Gdańska, Trójmiasta, również obsługujemy Półwysep czyli miejscowości takie jak Hel, Jastarnia, Kuźnica, Władysławowo i oczywiście Puck.

MADE BY BWM.PL WITH ﷯ BY MUSEFREE.COM