Etykiety

Etykiety na produkty – wydrukowane do identyfikacji poszczególnych produktów, mogą być naklejane bezpośrednio na produkt lub jego opakowanie stosowane. Przekazujemy na nich informacje o produkcie, producencie, składzie, zawierają podstawowe informacje o producencie, logotypy, kody kreskowe oraz datę produkcji, czy też termin przydatności do spożycia. Drukujemy zarówno wersje czarno-białe (w większości informacyjne) jak i kolorowe które w zdecydowanie lepszy sposób umożliwiają identyfikację marki i produktu.

 

Etykiety bezklejowe - drukujemy metodą offsetową i cyfrową. Dzięki różnym technikom druku możemy dostosować nakład do klienta i jego potrzeb. Drukujemy na papierach kredowych i etykietowych, w szczególnych sytuacjach na materiale offsetowym. Do dyspozycji mamy zadruk jednokolorowy i kolorowy.

 

Etykiety samoprzylepne - zadruk możemy wykonać cyfrą jak i offsetem. Nakład dostosujemy do potrzeb klienta. Etykiety samoprzylepne są szczególnie korzystne cenowo przy mniejszych nakładach. Etykietę możemy dostarczyć w wersji ekonomicznej - prostokąt czy kwadrat, lub też dociąć w dowolny kształt. Drukujemy na szerokim spektrum mediów np. papierze samoprzylepnym, folii samoprzylepnej, ekopapierze samoprzylepnym kraft. Zarówno papier i folia samoprzylepne są dostępne w wykończeniu błyszczącym jak i matowym.

 

Etykieta plombowa – to rodzaj zabezpieczenia przed nieautoryzowanym dostępem do produktu lub jego opakowania. Zawsze próba usunięcia etykiety powoduje jej zniszczenie, co powoduje że próba nieautoryzowanego dostępu jest widoczna, a plomby nie można ponownie przykleić. Podczas próby odklejenia folia albo się rozrywa do drobne kawałeczki albo rozwarstwia pozostawiając napis np. VOID. Szczególnie polecana jako zabezpieczenie gwarancyjne. Dzięki plombom zawsze jesteś pewien, że Twoim produkcie nie doszło do nieautoryzowanej ingerencji.

 

Zamów już dziś !!!

Zapraszamy do nas: Rumia, Abrahama 12, PL
E-mail: studio@bwm.pl
Zadzwoń +48 509 667 564

Drukujemy na materiałach: baner, mesh, papier plakatowy, blueback, folia monomeryczna, folia samoprzylepna, folia polimerowa, folia wylewana, folia OVW, plexi, pcv, dibond, materiał warstwowy, blacha, papier offsetowy, kreda, papier ekologiczny, kraft, papier barwiony w masie, papier czerpany, papier syntetyczny, papier samoprzylepny, blockout, backlite, płótno, tapeta, koperta, Wykonujemy banery, plakaty, etykiety, druk UV, druk na plexi, druk na pcv, druk na szkle, druk na drewnie, druk na szkle, druk uv na pvc, druk na t-shirt, druk na torbach, druk na papierze, druk na kredzie, ulotki, wizytówki, menu, zaproszenia, plakaty, materiale, druk na koszulkach. Obsługujemy klientów na terenie Rumi, Gdyni, Wejherowa, Redy, Gdańska, Trójmiasta, również obsługujemy Półwysep czyli miejscowości takie jak Hel, Jastarnia, Kuźnica, Władysławowo i oczywiście Puck.

MADE BY BWM.PL WITH ﷯ BY MUSEFREE.COM